Müşteri Hizmetleri : +90 286 213 20 06 Whatsapp Hattı : 0541 213 20 16

YILBAŞI ÖZEL ÇEŞME TURU

31.12.2018 - 01.01.2019 | 1 Gece Konaklamalı

YILBAŞI ÖZEL ÇEŞME TURU

Fiyata Dahil Hizmetler

-2015 Model ve Üzeri Lüks Araçlarla Ulaşım -Profesyonel Rehberlik Hizmeti -Araç içi Yiyecek ve İçecek Hizmeti -1 Gece 5* otelde konaklama -Seyahat Sağlık Sigortası -Otelde Yılbaşı Eğlencesi - Otelde Gala Yemeği

Fiyata Dahil olmayan Hizmetler

-Tüm Kişisel Harcamalar - Giriş Ücretleri -Otel Ekstraları - 1. Gün kahvaltı - Tüm Öğle Yemekleri


Program (2 gün)

  • 1

    Gezimizin ilk gününe 01:00 da Cumhuriyet Meydanı Tarihi Topun Önünden hareket ile başlıyoruz. Geceye konforlu otobüs yolculuğumuz ile devam ediliyor. İzmir üzerinden Çeşme’ye doğru yola çıkıyoruz.6 saatlik yolculuğumuz ardından Çeşme ‘ye varıyoruz. Vereceğimiz kahvaltı molamız ardından Çeşme gezimize başlıyoruz. İlk durağımız 1508 yılında ll. Beyazıt’ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı Çeşme kalesi olacak. Çarşısında verilen serbest zamanı takiben, antik dönemde ismi Agrillia günümüzdeki ismi ise Alaçatı’ya ulaşıyoruz. Alaçatı gezimizde göreceğimiz yerler arasında Alaçatı evleri, Yel değirmenleri ,Damla Sakızı Ağaçları ,Hacı Memiş Ağa Camii, Alaçatı Meydanı, Dutlu Kahve bulunmaktadır. Kendine özgü taş mimarisi, asma bahçeleri, Yel değirmenleri ve rüzgârı ile ünlü bu güzel kasabada vereceğimiz serbest zamanda dileyenler taş evlerin avlusunda öğle yemeklerini alabilirler. .Serbest zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Otelimizde düzenlenecekolan Yılbaşı Eğlencesi ve Gala Yemeği için hazırlanıyoruz.

  • 2

    Sabah otelde alınan geç sabah kahvaltı sonrası, İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Forum Bornova’da vereceğimiz serbest zaman ardından Çanakakle’ye doğru yola çıkıyoruz. Gece saatlerinde Çanakkale’ye varıyoruz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir