Müşteri Hizmetleri : +90 286 213 20 06 Whatsapp Hattı : 0541 213 20 16

Turlarımız

YÖRESEL LEZZETLER TURU KÜTAHYA – AFYON

Afyon dendi mi akla ilk olarak termal tesisleri, ardından da mutfağı gelir. Herkesin Afyon mutfağından illa ki bir favorisi vardır. Hititlerden Frigyalılara ve Romalılara, Bizans’tan Osmanlılara kadar Anadolu’dan ne kadar medeniyet geçtiyse neredeyse hepsine ev sahipliği yapmış bir şehrin mutfağının bu kadar zenginleşmiş olması hiç de şaşırtıcı değil aslında. Sizi “Afyonda ne yenir?” sorusunun cevaplarıyla baş başa bırakıyor ve bu lezzetleri denemeye d...

Detaylar

GÜNÜBİRLİK KAZDAĞARININ GİZLİ CENNETLERİ TURU

Tarihle huzurun birleştiği bir kaçamak için hazır mısınız? Her şeye bir ara verin; Assos ve Kazdağların da kendinizi yenileyin. Taş yollardan yürürken sahilin o eşsiz meltemi teninizi okşar. Geçmişten miras kalan yapısını hala koruyan evler ve sokaklar, sizi zaman tünelinde bir yolculuğa çıkarır. Ahşap yapıları, rengarenk görüntüleri, şirin cumbaları, çiçeklerlerle bezeli pencereleri ve şık merdivenleri ile tarihi evler hoş bir hava yaratır içinizde.

Detaylar

KAPADOKYA TURU

PERİ MASALLARININ ŞEHRİ KAPADOKYA Büyüleyici bir doğanın ve muhteşem tarihin bütünleştiği yer…

Detaylar

İSTANBUL ADALAR TURU

Bir taraftan Asya, bir taraftan da Avrupa'ya kucak açan şiirlerin kenti İstanbul, gelenin aşık olup gittiği yaşayanın ise vazgeçemediği bir kent Her kültürden, dinden insanla karşılaşabileceğiniz, bu yeditepeli müze şehir her köşesinde yeni sürprizlerle sizi bekliyor.

Detaylar

PAMUKKALE- SALDA GÖLÜ TURU

PAMUKKALE- SALDA GÖLÜ TURU

Detaylar

BATI KARADENİZ TURU

BATI KARADENİZ TURU

Detaylar