Müşteri Hizmetleri : +90 286 213 20 06 Whatsapp Hattı : 0541 213 20 16

HAKKIMIZDA

Hellesponttravel Hakkında Bazı Bilgiler

Hellesponttravel

Çanakkale’de bizler Hellespont Turizm Acentası olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışının herşeyden önce geldiğine inanıyoruz, sizede bu doğrultuda hizmet vermeyi prensip edinmekten mutluluk duyuyoruz . Tecrübeli çalışanlarımızla istekleriniz doğrultusunda yedi gün yirmidört saat hizmet vermekteyiz . Dünyanın dört bir yanına hizmet verebilcek kapasitede olan D2 ve B2 belgeli araçlarımız ile yurtiçi yurtdışı taşıma hizmetimizle, farklı tatil seçeneklerimiz, sizler için en uygununu bulup sizler için takibini sağladığımız ucuz uçak biletlerini,kongrelerinizi ve kişiye özel hazırladığımız turlarlarımızla Çanakkale merkezde hizmetinizdeyiz.

Kuruluş Tarihi

Taşımacılık hizmetleri ile faliyetlerine başlayan firmamız 2011 yılında turizm sektörüne girmiş olup, 2013 yılından bu yana 7883 TÜRSAB belge numarasıyla Hellespont Seyahat Acentası olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.


Bazı Özelliklerimiz

Kalite Politikamız

Misafirlerimize verdiğimiz tüm hizmetlerde memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Şirketimizi her zaman müşteri taleplerine cevap verebilmek amaçlı kendimizi geliştirmek ve bu doğrultuda müşteri taleplerini her zaman önemsemek. Satış sonrasında ise 7/24 ulaşabilinir acenta olarak misafirlerimize maksimum destek sağlamak. Her zaman sizler için iyiyi, en iyiyi hedeflemek.

Hizmetlerimiz

Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar Kurumlara özel araç tahsisi ve transfer Yurtiçi yurtdışı grup ve münferit uçak bileti Yurtiçi yurtdışı otel seçenekleri Araç Kiralama Hizmetleri Cruise Turları Günübirlik Turlar Kurumlara özel etkinlikler Kişiye Özel Turlar Kongre ve Organizasyon

<